RASPORED – REZULTATI – GLASNICI
TABLICA :
1. |
KARLOVAC |
24 |
20 |
1 |
3 |
|
|
|
133 |
41 |
2. |
PPD ZAGREB |
24 |
18 |
3 |
3 |
|
|
|
190 |
39 |
3. |
DUGO SELO |
24 |
19 |
0 |
5 |
|
|
|
129 |
38 |
4. |
DUBRAVA |
24 |
18 |
2 |
4 |
|
|
|
104 |
38 |
5. |
IVANIĆ |
24 |
16 |
2 |
6 |
|
|
|
108 |
34 |
6. |
MAKSIMIR PASTELA |
24 |
15 |
2 |
7 |
|
|
|
100 |
32 |
7. |
ZG DUBRAVA |
24 |
13 |
2 |
9 |
|
|
|
84 |
28 |
8. |
MOSLAVINA |
24 |
11 |
1 |
12 |
|
|
|
-2 |
23 |
9. |
MEDVEŠČAK NFD |
24 |
10 |
0 |
14 |
|
|
|
-67 |
20 |
10. |
PAVLEKI |
22 |
7 |
0 |
15 |
|
|
|
-89 |
14 |
11. |
RUDAR |
24 |
5 |
1 |
18 |
|
|
|
-121 |
11 |
12. |
OGULIN |
24 |
4 |
0 |
20 |
|
|
|
-182 |
8 |
13. |
GORICA |
22 |
2 |
0 |
20 |
|
|
|
-145 |
4 |
14. |
ZAPREŠIĆ |
24 |
1 |
0 |
23 |
|
|
|
-242 |
2 |
1. kolo: 19.10.2014. |
|
|
|
OGULIN |
DUGO SELO |
17:29 |
|
MOSLAVINA |
MAKSIMIR PASTELA |
21:17 |
|
MAKSIMIR PASTELA |
OGULIN |
28:16 |
|
DUGO SELO |
MOSLAVINA |
26:18 |
|
ZG DUBRAVA |
DUBRAVA |
14:18 |
|
IVANIĆ |
PPD ZAGREB |
20:16 |
|
DUBRAVA |
IVANIĆ |
14:19 |
|
PPD ZAGREB |
ZG DUBRAVA |
17:11 |
|
KARLOVAC |
MEDVEŠČAK NFD |
22:19 |
|
RUDAR |
ZAPREŠIĆ |
15:9 |
|
ZAPREŠIĆ |
KARLOVAC |
12:19 |
|
MEDVEŠČAK NFD |
RUDAR |
14:12 |
|
GORICA |
PAVLEKI |
13:16 |
|
ZAPREŠIĆ |
MEDVEŠČAK NFD |
9:25 |
|
PPD ZAGREB |
DUBRAVA |
25:15 |
|
MAKSIMIR PASTELA |
DUGO SELO |
22:25 |
|
OGULIN |
MOSLAVINA |
13:22 |
|
ZG DUBRAVA |
IVANIĆ |
17:16 |
|
KARLOVAC |
RUDAR |
13:8 |
|
2. kolo: 16.11.2014. |
|
|
|
DUGO SELO |
PAVLEKI |
22:18 |
|
MAKSIMIR PASTELA |
GORICA |
30:17 |
|
GORICA |
DUGO SELO |
24:30 |
|
PAVLEKI |
MAKSIMIR PASTELA |
13:31 |
|
PPD ZAGREB |
KARLOVAC |
16:16 |
|
DUBRAVA |
RUDAR |
21:14 |
|
RUDAR |
PPD ZAGREB |
10:31 |
|
KARLOVAC |
DUBRAVA |
21:17 |
|
ZG DUBRAVA |
OGULIN |
26:13 |
|
IVANIĆ |
MOSLAVINA |
19:13 |
|
OGULIN |
IVANIĆ |
11:27 |
|
MOSLAVINA |
ZG DUBRAVA |
15:27 |
|
3. kolo: 30.11.2014. |
|
|
|
ZG DUBRAVA |
KARLOVAC |
14:20 |
|
IVANIĆ |
RUDAR |
20:14 |
|
RUDAR |
ZG DUBRAVA |
17:17 |
|
KARLOVAC |
IVANIĆ |
20:14 |
|
PAVLEKI |
OGULIN |
21:16 |
|
GORICA |
MOSLAVINA |
15:23 |
|
OGULIN |
GORICA |
27:22 |
|
MOSLAVINA |
PAVLEKI |
18:19 |
|
MEDVEŠČAK NFD |
MAKSIMIR PASTELA |
14:30 |
|
ZAPREŠIĆ |
DUGO SELO |
18:28 |
|
MAKSIMIR PASTELA |
ZAPREŠIĆ |
24:10 |
|
DUGO SELO |
MEDVEŠČAK NFD |
34:18 |
|
4. kolo: 14.12.2014. |
|
|
|
KARLOVAC |
GORICA |
21:10 |
|
RUDAR |
PAVLEKI |
10:15 |
|
PAVLEKI |
KARLOVAC |
16:25 |
|
GORICA |
RUDAR |
23:28 |
|
IVANIĆ |
ZAPREŠIĆ |
28:14 |
|
ZG DUBRAVA |
MEDVEŠČAK NFD |
17:18 |
|
ZAPREŠIĆ |
ZG DUBRAVA |
14:21 |
|
MEDVEŠČAK NFD |
IVANIĆ |
12:24 |
|
PPD ZAGREB |
OGULIN |
27:5 |
|
DUBRAVA |
MOSLAVINA |
17:12 |
|
MOSLAVINA |
PPD ZAGREB |
9:20 |
|
OGULIN |
DUBRAVA |
12:21 |
|
5. kolo: 21.12.2014. |
|
|
|
ZAPREŠIĆ |
PPD ZAGREB |
10:30 |
|
MEDVEŠČAK NFD |
DUBRAVA |
12:18 |
|
DUBRAVA |
ZAPREŠIĆ |
28:11 |
|
PPD ZAGREB |
MEDVEŠČAK NFD |
17:10 |
|
KARLOVAC |
DUGO SELO |
25:26 |
|
RUDAR |
MAKSIMIR PASTELA |
11:26 |
|
MAKSIMIR PASTELA |
KARLOVAC |
14:24 |
|
DUGO SELO |
RUDAR |
28:21 |
|
GORICA |
ZG DUBRAVA |
13:20 |
|
PAVLEKI |
IVANIĆ |
16:20 |
|
IVANIĆ |
GORICA |
32:20 |
|
ZG DUBRAVA |
PAVLEKI |
32:15 |
|
6. kolo: 25.01.2015. |
|
|
|
PPD ZAGREB |
MAKSIMIR PASTELA |
23:17 |
|
DUBRAVA |
DUGO SELO |
28:23 |
|
DUGO SELO |
PPD ZAGREB |
21:33 |
|
MAKSIMIR PASTELA |
DUBRAVA |
22:20 |
|
OGULIN |
RUDAR |
17:20 |
|
MOSLAVINA |
KARLOVAC |
13:19 |
|
KARLOVAC |
OGULIN |
25:20 |
|
RUDAR |
MOSLAVINA |
19:28 |
|
GORICA |
MEDVEŠČAK NFD |
17:19 |
|
PAVLEKI |
ZAPREŠIĆ |
22:18 |
|
ZAPREŠIĆ |
GORICA |
7:17 |
|
MEDVEŠČAK NFD |
PAVLEKI |
22:10 |
|
7. kolo: 01.02.2015. |
|
|
|
GORICA |
DUBRAVA |
15:21 |
|
PAVLEKI |
PPD ZAGREB |
8:20 |
|
PPD ZAGREB |
GORICA |
28:15 |
|
DUBRAVA |
PAVLEKI |
23:17 |
|
ZAPREŠIĆ |
MOSLAVINA |
12:21 |
|
MEDVEŠČAK NFD |
OGULIN |
20:11 |
|
OGULIN |
ZAPREŠIĆ |
13:16 |
|
MOSLAVINA |
MEDVEŠČAK NFD |
20:16 |
|
MAKSIMIR PASTELA |
IVANIĆ |
17:17 |
|
DUGO SELO |
ZG DUBRAVA |
28:16 |
|
IVANIĆ |
DUGO SELO |
20:25 |
|
ZG DUBRAVA |
MAKSIMIR PASTELA |
15:19 |
|
8. kolo: 15.02.2015. |
|
|
|
DUGO SELO |
OGULIN |
30:17 |
|
MAKSIMIR PASTELA |
MOSLAVINA |
19:16 |
|
OGULIN |
MAKSIMIR PASTELA |
11:30 |
|
MOSLAVINA |
DUGO SELO |
20:30 |
|
DUBRAVA |
ZG DUBRAVA |
18:18 |
|
PPD ZAGREB |
IVANIĆ |
16:16 |
|
IVANIĆ |
DUBRAVA |
17:21 |
|
ZG DUBRAVA |
PPD ZAGREB |
21:14 |
|
MEDVEŠČAK NFD |
KARLOVAC |
9:14 |
|
ZAPREŠIĆ |
RUDAR |
9:18 |
|
KARLOVAC |
ZAPREŠIĆ |
22:7 |
|
RUDAR |
MEDVEŠČAK NFD |
9:17 |
|
MOSLAVINA |
OGULIN |
21:22 |
|
DUGO SELO |
MAKSIMIR PASTELA |
27:17 |
|
IVANIĆ |
ZG DUBRAVA |
|
|
DUBRAVA |
PPD ZAGREB |
17:16 |
|
RUDAR |
KARLOVAC |
15:28 |
|
MEDVEŠČAK NFD |
ZAPREŠIĆ |
15:11 |
|
PAVLEKI |
GORICA |
26:15 |
|
9. kolo: 01.03.2015. |
|
|
|
PAVLEKI |
DUGO SELO |
18:22 |
|
GORICA |
MAKSIMIR PASTELA |
13:22 |
|
DUGO SELO |
GORICA |
27:22 |
|
MAKSIMIR PASTELA |
PAVLEKI |
20:19 |
|
KARLOVAC |
PPD ZAGREB |
17:10 |
|
RUDAR |
DUBRAVA |
16:21 |
|
PPD ZAGREB |
RUDAR |
31:15 |
|
DUBRAVA |
KARLOVAC |
17:14 |
|
OGULIN |
ZG DUBRAVA |
|
|
MOSLAVINA |
IVANIĆ |
|
|
IVANIĆ |
OGULIN |
|
|
ZG DUBRAVA |
MOSLAVINA |
|
|
10. kolo: 15.03.2015. |
|
|
|
KARLOVAC |
ZG DUBRAVA |
13:21 |
|
RUDAR |
IVANIĆ |
18:22 |
|
ZG DUBRAVA |
RUDAR |
26:12 |
|
IVANIĆ |
KARLOVAC |
12:15 |
|
OGULIN |
PAVLEKI |
20:17 |
|
MOSLAVINA |
GORICA |
31:17 |
|
GORICA |
OGULIN |
20:27 |
|
PAVLEKI |
MOSLAVINA |
18:26 |
|
MAKSIMIR PASTELA |
MEDVEŠČAK NFD |
19:16 |
|
DUGO SELO |
ZAPREŠIĆ |
27:12 |
|
ZAPREŠIĆ |
MAKSIMIR PASTELA |
9:22 |
|
MEDVEŠČAK NFD |
DUGO SELO |
17:33 |
|
11. kolo: 29.03.2015. |
|
|
|
GORICA |
KARLOVAC |
|
|
PAVLEKI |
RUDAR |
|
|
KARLOVAC |
PAVLEKI |
|
|
RUDAR |
GORICA |
|
|
ZAPREŠIĆ |
IVANIĆ |
9:22 |
|
MEDVEŠČAK NFD |
ZG DUBRAVA |
12:23 |
|
ZG DUBRAVA |
ZAPREŠIĆ |
21:11 |
|
IVANIĆ |
MEDVEŠČAK NFD |
22:10 |
|
OGULIN |
PPD ZAGREB |
15:19 |
|
MOSLAVINA |
DUBRAVA |
20:20 |
|
PPD ZAGREB |
MOSLAVINA |
21:10 |
|
DUBRAVA |
OGULIN |
21:15 |
|
12. kolo: 19.04.2015. |
|
|
|
PPD ZAGREB |
ZAPREŠIĆ |
25:12 |
|
DUBRAVA |
MEDVEŠČAK NFD |
22:13 |
|
ZAPREŠIĆ |
DUBRAVA |
13:28 |
|
MEDVEŠČAK NFD |
PPD ZAGREB |
11:22 |
|
DUGO SELO |
KARLOVAC |
20:32 |
|
MAKSIMIR PASTELA |
RUDAR |
20:17 |
|
KARLOVAC |
MAKSIMIR PASTELA |
15:14 |
|
RUDAR |
DUGO SELO |
22:35 |
|
ZG DUBRAVA |
GORICA |
19:12 |
|
IVANIĆ |
PAVLEKI |
16:11 |
|
GORICA |
IVANIĆ |
14:23 |
|
PAVLEKI |
ZG DUBRAVA |
15:26 |
|
13. kolo: 26.04.2015. |
|
|
|
MAKSIMIR PASTELA |
PPD ZAGREB |
15:15 |
|
DUGO SELO |
DUBRAVA |
20:26 |
|
PPD ZAGREB |
DUGO SELO |
23:19 |
|
DUBRAVA |
MAKSIMIR PASTELA |
21:10 |
|
RUDAR |
OGULIN |
20:10 |
|
KARLOVAC |
MOSLAVINA |
20:17 |
|
OGULIN |
KARLOVAC |
18:32 |
|
MOSLAVINA |
RUDAR |
17:16 |
|
MEDVEŠČAK NFD |
GORICA |
18:15 |
|
ZAPREŠIĆ |
PAVLEKI |
11:14 |
|
GORICA |
ZAPREŠIĆ |
15:14 |
|
PAVLEKI |
MEDVEŠČAK NFD |
15:22 |
|
14. kolo: 10.05.2014. |
|
|
|
DUBRAVA |
GORICA |
|
|
PPD ZAGREB |
PAVLEKI |
|
|
GORICA |
PPD ZAGREB |
|
|
PAVLEKI |
DUBRAVA |
|
|
MOSLAVINA |
ZAPREŠIĆ |
|
|
OGULIN |
MEDVEŠČAK NFD |
|
|
ZAPREŠIĆ |
OGULIN |
|
|
MEDVEŠČAK NFD |
MOSLAVINA |
|
|
IVANIĆ |
MAKSIMIR PASTELA |
|
|
ZG DUBRAVA |
DUGO SELO |
|
|
DUGO SELO |
IVANIĆ |
|
|
MAKSIMIR PASTELA |
ZG DUBRAVA |
|
|
Završnica prvenstva Hrvatske 21.-24.05.2015.Na završnici sudjeluje 16 ekipa. Regija Središte 5 ekipa, regija Jug 3, regija Zapad 3, regija Sjever 3 i regija Istok 2.
GLASNICI U PRILOGU :