1/8 KUP -a : PREKO BJELOVARA DO ČETVRTFINALA

BJELOVAR  30 : 36  DUBRAVA

Zagrebački Veprovi su u Bjelovaru stigli do lake pobjede u osmini finala Kupa Hrvatske. Od prve minute je Dubrava pokazala iskustvo pa preko Mislava Kelemena i Ivana Vide povela 6:3. Bjelovar se na samom početku mučio da bi postigao pogodak, a u igri ga drže Mirza Dervenčić i Denis Tot. No, Dubrava se već sredinom prvog dijela počela odvajati te od 7:4 došla do 10:5 da bi na odmor otišla s +6.

U nastavku nije bilo nikakvih velikih promjena i Dubrava je kroz svih 30 minuta održavala svojih šest golova plusa, najviše zahvaljujući Petru Mediću i Marinu Buneti. Za Bjelovar je prve golove postigao David Špiler, a upravo se on istaknuo uz Domagoja Babića i već spomenutog Dervenčića. Po isteku 60. minuta na semaforu je stajalo 36:30 za Dubravu.

Petar Medić s osam i Marin Buneta sa sedam pogodaka bili su najbolji kod Dubrave, a na strani Bjelovara istaknuli su se David Špiler i Mirza Dervenčić svaki s po šest gola.