ZAVRŠENO DRŽAVNO PRVENSTVO ZA KADETE

 

U sklopu “Festivala rukometa” koji se održao u Umagu, održana je i Završnica prvenstva Hrvatske za kadete na kojoj je sudjelovala i momčad RK Dubrave. Nakon razigravanja u grupi, u kojoj je Dubrava zauzela 3.mjesto, slijedila je utakmica za poredak sa RK Zametom u kojoj je upisan poraz, te tako Dubrava završava turnir na 6.mjestu.

KONAČAN POREDAK :

 1. RK PPD ZAGREB Zagreb
 2. HRK KARLOVAC – Karlovac
 3. ŠR BALIĆ & METLIČIĆ– Split
 4. RK KOZALA – Rijeka
 5. RK ZAMET– Rijeka
 6. RK DUBRAVA – Zagreb
 7. RK RUDAR – Rude
 8. GRK VARAŽDIN 1930 – Varaždin

 

SEDMORKA PRVENSTVA: 

 • Mateo RADOČAJ   (HRK Karlovac)   VRATAR
 • Davor VUJIČEVIĆ  (ŠR BALIĆ & METLIČIĆ)  LIJEVO KRILO
 • Filip TURČIĆ  (PPD ZAGREB)  DESNO KRILO
 • Adrian MILIČEVIĆ  (HRK KARLOVAC)  PIVOT
 • Halil JAGANJAC  (RK KOZALA)  VANJSKI
 • David KOZJAK  (HRK KARLOVAC)  VANJSKI
 • Ivan KONCUL  (ŠR BALIĆ & METLIČIĆ)  VANJSKI

NAJBOLJI POJEDINCI:

 • Vito BAHTIJAREVIĆ  (PPD ZAGREB)  NAJKORISNIJI IGRAČ
 • Tin LUČIN  (RK KOZALA)  NAJBOLJI STRIJELAC

NAJBOLJI TRENER:

 • Luka PANZA  (PPD ZAGREB)

 

Matej Mandić, Bruno Markoci Petreković, Mislav Grahovac, Denis Tunjić, Dominik Marković, Hrvoje, Sokolić, Josip Topić,  Mislav Žunac,  Filip Vidmar,  Mihael Pleš, Karlo Ježić, Leo Kopić,  Lovro Knežević,  Tin Šeremet,Dominik Klasić.  Stručni stožer: Zoran Mlinarić, Danijel Bolčević, Marin Klarić.

 

 

Zavrsnica 1998. Glasnik 04 (225 KB)

 

’98 ZAVRŠNICA UMAG – 1.dan

 

’98 ZAVRŠNICA UMAG – 2.dan

 

’98 ZAVRŠNICA UMAG – 3.dan