PRIPREMNI OGLED SA ZAGREBOM

U sklopu priprema pred nastavak natjecanja u Premijer ligi te natjecanja u KUP-u, rukometaši Dubrave su nakon odigranih jakih utakmica u Sloveniji (Dobova, Gorenje Velenje) i Mađarskoj (Csurgo) odmjerili snage sa prvakom Hrvatske, ekipom PPD Zagreb.
 Iako je konačan rezultat bio očekivano na strani Zagreba, 29:33 (12:18), rukometaši Dubrave mogu biti zadovoljni prikazanom igrom protiv gotovo kompletnih gostiju (nedostajali su Horvat i Jotić) te tako spremni dočekuju nastavak prvenstva koji počinje u nedjelju, 12.02. u 18,00 sati kada u goste Dubravi dolazi Zamet.
Prije te utakmice Dubrava u srijedu, 08.02. gostuje u Solinu u 1/8 finala KUP-a.
FOTO :
Dubrava - PPD 1  Dubrava - PPD 5jpg.
Dubrava - PPD 4jpg  Dubrava - PPD 3
Dubrava - PPD 2  Dubrava - PPD9jpg.
Dubrava - PPD8jpg.  Dubrava - PPD7jpg.
Dubrava - PPD 6jpg.  Dubrava - PPD13jpg.
Dubrava - PPD12jpg.  Dubrava - PPD11jpg.
Dubrava - PPD10jpg.  Dubrava - PPD17pg.
Dubrava - PPD16jpg.  Dubrava - PPD15jpg.
Dubrava - PPD14jpg.