KADETI ’00 IZBORILI NASTUP NA ZAVRŠNICI PH

Nakon odigranih 11 krugova turnira natjecanja u 1.HKRL, kadeti Dubrave okončali su natjecanje na odličnom 3.mjestu te se tako plasirali na završnicu Prvenstva Hrvatske koja će se održati u Umagu od četvrtka 11.05. do nedjelje 14.05.2017. godine u organizaciji Hrvatskog rukometnog saveza.

Osim kadeta Dubrave, Završnicu su izborile ekipe : RK PPD Zagreb, RK Zamet, GRK Varaždin 1939, HRK Karlovac, RK Hrvatski Dragovoljac, RK Balić-Metličić te RK Senj.

Čestitke i mnogo uspjeha na Završnici svim igračima te trenerima Marinu Klariću i Tin Badžeku.

RASPORED :

Umag, 11. – 14. svibnja 2016.

RASPORED I SATNICA NATJECANJA

1. kolo – četvrtak, 11.05.2017.– Dv.1 Umag Stella Maris

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

01

16,00

A1 PPD ZAGREB

A4 SENJ

   

02

17,15

B1 ZAMET

B4 BALIĆ-METLIČIĆ

   

03

18,30

A2 VARAŽDIN 1930

A3 KARLOVAC

   

04

19,45

B2 DUBRAVA

B3 HRVATSKI DRAGOVOLJAC

   

 

2. kolo – petak, 12.05.2017.– Dv.1 Umag Stella Maris

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

05

09,00

A4 SENJ

A3 KARLOVAC

   

06

10,15

B4 BALIĆ-METLIČIĆ

B3 HRVATSKI DRAGOVOLJAC

   

07

11,30

A1 PPD ZAGREB

A2 VARAŽDIN 1930

   

08

12,45

B1 ZAMET

B2 DUBRAVA

   

 

3. kolo – petak, 12.05.2017.– Dv.1 Umag Stella Maris

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

09

16,00

A2 VARAŽDIN 1930

A4 SENJ

   

10

17,15

B2 DUBRAVA

B4 BALIĆ-METLIČIĆ

   

11

18,30

A1 PPD ZAGREB

A3 KARLOVAC

   

12

19,45

B1 ZAMET

B3 HRVATSKI DRAGOVOLJAC

   

 

RAZIGRAVANJE ZA POREDAK i POLUFINALA

Razigravanje, subota, 13.05.2017.– Dv.1 Umag Stella Maris

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

13

10,00

IIIA

IVB

   

14

11,30

IIIB

IVA

   

 

Polufinala, subota, 13.05.2017.– Dv. OŠ Marija i Lina

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

15

19,00

IA

IIB

   

16

20,30

IB

IIA

   

 

RAZIGRAVANJE ZA POREDAK

Utakmica za 7. mjesto, nedjelja, 14.05.2017.– Dv.1 Umag Stella Maris

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

17

10,00

Poraženi ut. 13

Poraženi ut. 14

   

 

Utakmica za 5. mjesto, nedjelja, 14.05.2017.– Dv.1 Umag Stella Maris

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

18

11,30

Pobjednik ut. 13

Pobjednik ut. 14

   

 

Utakmica za 3. mjesto, nedjelja, 14.05.2017.– Dv. OŠ Marija i Lina

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

19

14,00

Poraženi utakmice br.15

Poraženi utakmice br.16

   

 

Utakmica za 1. mjesto, nedjelja, 14.05.2017.– Dv. OŠ Marija i Lina

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

20

*15,30

Pobjednik utakmice br.15

Pobjednik utakmice br.16

   

 

Utakmice se igraju se 2×25 minuta, četvrtak popodne do nedjelje u SD Stella Maris. Polufinala (ut.15. i 16.) Finale i utakmica za 3. mjesto (ut.19. i 20.) igraju se prije finala muškog kupa u dvorani OŠ Marija i Lina u kojoj će se održati finale kupa.