Premijer liga : UNATOČ PORAZU PONOVNO OSVOJENA PREMIJER LIGA

SPAČVA  39 : 33  DUBRAVA

Nakon kup poraza u Zagrebu, vinkovački rukometaši, samo četiri dana kasnije ugostili su momčad Dubrave, ovoga puta u sklopu posljednjeg, 18. kola premijerligaškog natjecanja. Bio je to susret u koji su obje momčadi mogle ući rasterećeno, jer i Dubrava i Spačva već su ranije osigurali nastup u Ligi za prvaka. U susret su bolje ušli igrači Dubrave, koji su već u sedmoj minuti susreta imali prednost od pet pogodaka, bilo je 8:3. Nakon toga Spačva se vraća u utakmicu i malo pomalo smanjuje prednost, pa su na odmor otišli sa samo jednim golom zaostatka. Drugo poluvrijeme pripalo je domaćinu, koji je preokrenuo rezultat i na kraju slavio sigurnu pobjedu. Najučinkovitiji u redovima Dubrave bili su Sandro Samardžić sa 11 te Ante Ivanković sa 6 i Nikola Grahovac sa 5 postignutih zgoditaka, a na vratima Dominik Marković skupio je 6 obrana.

Dubrava je, unatoč ovom porazu, Premijer ligu završila na prvom mjestu sa 27 bodova, a slijede Varaždin, Poreč i Spačva s po 23. U Ligi za prvaka priključuju se još PPD Zagreb i Nexe.