9.TURNIR “DUBRAVA 2018” : Raspored/rezultati A 02/03

“DUBRAVA” – 2018.
RASPORED/REZULTATI ODIGRAVANJA UTAKMICA 02′

 

Skupina A
1. MRK DUGO SELO (CRO)
2. RK RIBOLA KAŠTELA (CRO)
3. HRK IZVIĐAČ (BIH)
4. MRK SESVETE (CRO)
Skupina B
1. RK PPD ZAGREB (CRO)
2. RK BJELOVAR (CRO)
3. SPORTSKA AKADEMIJA SKOPJE (MKD)
4. RK ĐAKOVO (CRO)
Skupina C
1. RK MEDVEŠČAK ZG (CRO)
2. GRK VARAŽDIN (CRO)
3. RK MAKSIMIR PASTELA (CRO)
4. HRK GORICA (CRO)
Skupina D
1. RK DUBRAVA (CRO)
2. RK NOVI BEOGRAD (SRB)
3. RK ČAKOVEC (CRO)
4. MRK METALAC (CRO)

Pogledajte “9. MEĐUNARODNI RUKOMETNI TURNIR “DUBRAVA 2018″ FINALE” na YouTubeu

Link : https://youtu.be/qTrj7zNzp98

Četvrtak, 30.08.2018.
SPORTSKA DVORANA DUBRAVA – Koledinečka bb

VRIJEME BR.UT. KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
13,00 01 ’02 PPD ZAGREB – ĐAKOVO  40:16 (20:9)
14,00 02 ’02 DUGO SELO – SESVETE  41:12 (18:7)
15,00 03 ’02 M.PASTELA – GORICA  26:15 (12:6)
16,00 04 ’02 BJELOVAR – SA SKOPJE  19:23 (10:8)
17,00 05 ’02 NOVI BEOGRAD – METALAC  25:18 (10:5)
18,00 06 ’02 MEDVEŠČAK ZG – GORICA  31:28 (16:15)
19,00 07 ’02 PPD ZAGREB – BJELOVAR  26:22 (14:10)
20,00 08 ’02 DUBRAVA – METALAC  43:15 (21:4)

 

Petak, 31.08.2018.
SD DUBRAVA – Koledinečka bb

VRIJEME BR.UT. KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
09,00 09 ’02 MEDVEŠČAK ZG – GRK VARAŽDIN  27:33 (10:18)
10,00 10 ’02 ČAKOVEC – NOVI BEOGRAD  22:23 (13:16)
11,00 11 ’02 GRK VARAŽDIN – GORICA  27:21 (11:13)
12,00 12 ’02 MEDVEŠČAK ZG – M.PASTELA  23:29 (13:14)
13,00 13 ’02 DUBRAVA – NOVI BEOGRAD  27:16 (16:6)
14,00 14 ’02 ČAKOVEC – METALAC  37:16 (16:7)
15,00 15 ’02 M.PASTELA – GRK VARAŽDIN  19:18 (8:8)
16,00 16 ’02 DUBRAVA – ČAKOVEC  37:13 (20:7)

 Petak, 31.08.2018.

SD SREDNJA ŠKOLA JELKOVEC – Ul. Vladimira Strahuljaka 1, Sesvete

VRIJEME BR.UT. KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
09,00 17 ’02 IZVIĐAČ – RIBOLA KAŠTELA  30:24 (14:14)
10,00 18 ’02 SA SKOPJE – ĐAKOVO  21:22 (8:13)
11,00 19 ’02 RIBOLA KAŠTELA – SESVETE  29:23 (15:13)
12,00 20 ’02 PPD ZAGREB – SA SKOPJE  38:25 (21:16)
13,00 21 ’02 DUGO SELO – RIBOLA KAŠTELA  37:25 (24:13)
14,00 22 ’02 IZVIĐAČ – SESVETE  32:14 (19:7)
15,00 23 ’02 BJELOVAR – ĐAKOVO  34:22  (12:10)
16,00 24 ’02 IZVIĐAČ – DUGO SELO  23: 32 (9:17)

NAPOMENA : međusobni rezultati prenose se u slijedeću grupu ovisno o
plasmanu

Subota, 01.09.2018.
SD DUBRAVA – Koledinečka bb

VRIJEME BR.UT. KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
08,00 25 ’02 DUGO SELO – BJELOVAR  26:22 (13:10)
09,00 26 ’02 IZVIĐAČ – PPD ZAGREB  15:29 (10:14)
10,00 27 ’02 M.PASTELA – NOVI BEOGRAD  30:16 (17:11)
11,00 28 ’02 GRK VARAŽDIN – DUBRAVA  15:34 (7:13)
12,00 29 ’02 DUGO SELO – PPD ZAGREB  0:10
13,00 30 ’02 IZVIĐAČ – BJELOVAR  28:31 (15:14)
14,00 31 ’02 M.PASTELA – DUBRAVA  25:28 (11:11)
15,00 32 ’02 GRK VARAŽDIN – NOVI BEOGRAD  28:26 (14:12)

Subota, 01.09.2018.
SD SREDNJA ŠKOLA JELKOVEC – Ul. Vladimira Strahuljaka 1, Sesvete

VRIJEME BR.UT. KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
09,00 33 ’02 RIBOLA KAŠTELA – ĐAKOVO  25:21 (13:9)
10,00 34 ’02 SESVETE – SA SKOPJE  21:33 (7:17)
11,00 35 ’02 MEDVEŠČAK ZG – METALAC  47:25 (24:13)
12,00 36 ’02 GORICA – ČAKOVEC  26:30 (15:15)
13,00 37 ’02 RIBOLA KAŠTELA – SA SKOPJE  19:19 (10:7)
14,00 38 ’02 SESVETE – ĐAKOVO  20:32 (12:18)
15,00 39 ’02 MEDVEŠČAK ZG – ČAKOVEC  29:30 (15:12)
16,00 40 ’02 GORICA – METALAC  28:26 (14:12)

Nedjelja, 02.09.2018.
SD DUBRAVA – Koledinečka bb

VRIJEME BR.UT. KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
09,00 41 ’02 1/2  PPD ZAGREB – M.PASTELA  26:17 (18:8)
10,00 42 ’02 1/2  DUGO SELO – DUBRAVA  19:19 (8:12) 23:21
11,00 43 ’02 Ut. za 5.mjesto BJELOVAR – GRK VARAŽDIN  10:0
12,00 44 ’02 Ut. za 7.mjesto E4 – F4 IZVIĐAČ – NOVI BEOGRAD  27:19 (14:9)
16,20 45 ’02 Ut. za 3.mjesto M.PASTELA – DUBRAVA  18:26 (9:12)
17,20 46 ’02 Ut. za 1.mjesto PPD ZAFREB – DUGO SELO  27:18 (3:7

NAPOMENA :
Poredak ekipa od 9. – 16. mjesta odretiti će se plasmanom u grupama G i H.
(broj bodova – gol razlika)