9.TURNIR “DUBRAVA 2018” : Raspored/rezultati C 06/07

“DUBRAVA” – 2018.
RASPORED/REZULTATI ODIGRAVANJA UTAKMICA 06′

 

Skupina A
1. RK RUDAR (CRO)
2. HRK IZVIĐAČ (BIH)
3. RK MAKSIMIR PASTELA (CRO)
4. MRK ČAKOVEC (CRO)
Skupina B
1. HC VESZPREM (HUN)
2. RK DUBRAVA (CRO)
3. MRK DOBOVA (SLO)
4. MRK METALAC (CRO)
Skupina C
1. RK RUGVICA (CRO)
2. RK BJELOVAR (CRO)
3. MRK SESVETE (CRO)
4. MRK DUGO SELO (CRO)
Skupina D
1. RK PPD ZAGREB (CRO)
2. RK DINAMO ZAGREB (CRO)
3. GRK VARAŽDIN (CRO)
4. HRK GORICA (CRO)

 

Pogledajte “9. MEĐUNARODNI RUKOMETNI TURNIR “DUBRAVA 2018″ FINALE” na YouTubeu

Link : https://youtu.be/qTrj7zNzp98

 

Četvrtak, 30.08.2018.
SD OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC- Ul.Dragana Plemenca 1, Sesvete

VRIJEME BR.UT. KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
13,00 01 ’06 PPD ZAGREB – DINAMO  34:6 (17:4)
13,50 02 ’06 BJELOVAR – SESVETE  20:16 (8:9)
14,40 03 ’06 RUGVICA – DUGO SELO  32:24 (18:9)
15,30 04 ’06 DOBOVA – METALAC  11:21 (4:12)
16,20 05 ’06 PPD ZAGREB – GORICA  44:0 (23:0)
17,10 06 ’06 RUDAR – M.PASTELA  19:14 (6:6)
18,00 07 ’06 PPD ZAGREB 2 – METALAC  15:17 (7:8)
18,50 08 ’06 DUBRAVA – DOBOVA  23:8 (10:4)

 

Petak, 31.08.2018.
SPORTSKA DVORANA JAZBINA – Jazbina 150

VRIJEME BR.UT. KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
09,00 09 ’06 RUDAR – IZVIĐAČ  31:10 (16:4)
09,50 10 ’06 M.PASTELA – ČAKOVEC  24:15 (8:6)
10,40 11 ’06 PPD ZAGREB 2 – DUBRAVA  12:12 (6:5)
11,30 12 ’06 IZVIĐAČ – ČAKOVEC  14:22 (4:15)
12,20 13 ’06 DUBRAVA – METALAC  23:15 (12:9)
13,10 14 ’06 PPD ZAGREB 2 – DOBOVA  18:10 (9:7)
14,00 15 ’06 RUDAR – ČAKOVEC  31:16 (13:12)
14,50 16 ’06 IZVIĐAČ – M.PASTELA  13:31 (7:14)
15,40 17 ’06 RUGVICA – SESVETE  27:12 (11:7)
16,30 18 ’06 BJELOVAR – DUGO SELO  18:26 (10:11)
17,20 19 ’06 PPD ZAGREB – GRK VARAŽDIN  27:7 (14:3)
18,10 20 ’06 DINAMO – GORICA  17:7 (7:4)

Petak, 31.08.2018.
SD PEŠČENICA – Ul. Grada Gospića 1

VRIJEME BR.UT. KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
09,00 21 ’06 DINAMO – GRK VARAŽDIN  13:19 (3:10)
09,50 22 ’06 SESVETE – DUGO SELO  20:25 (10:12)
10,40 23 ’06 RUGVICA – BJELOVAR  26:14 (12:15)
11,30 24 ’06 GRK VARAŽDIN – GORICA  13:6 (11:0)

NAPOMENA :
Međusobni rezultati prenose se u slijedeću grupu ovisno o plasmanu

Subota, 01.09.2018.
SC FAIRPLAY – Jazbina 150

VRIJEME BR.UT. KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
09,00 25 ’06 RUDAR – METALAC  36:18 (21:7)
09,50 26 ’06 M.PASTELA – DUBRAVA  13:19 (7:11)
10,40 27 ’06 RUGVICA – GRK VARAŽDIN   16:17 (8:8)
11,30 28 ’06 DUGO SELO – PPD ZAGREB  18:36 (7:19)
12,20 29 ’06 RUDAR – DUBRAVA  19:16 (9:8)
13,10 30 ’06 M.PASTELA – METALAC  16:17 (9:9)
14,00 31 ’06 RUGVICA – PPD ZAGREB  17:32 (7:12)
14,50 32 ’06 DUGO SELO – GRK VARAŽDIN  26:14 (14:9)
15,40 33 ’06 IZVIĐAČ – DOBOVA
16,30 34 ’06 ČAKOVEC – PPD ZAGREB 2  13:20 (6:8)
17,20 35 ’06 SESVETE – GORICA  15:5 (13:2)
18,10 36 ’06 BJELOVAR – DINAMO  15:15 (9:7)

Subota, 01.09.2018.
SD PEŠČENICA – Ul. Grada Gospića 1

VRIJEME BR.UT. KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
09,00 37 ’06 ČAKOVEC – DOBOVA  20:13 (9:4)
09,50 38 ’06 IZVIĐAČ – PPD ZAGREB 2  12:16 (9:7)
10,40 39 ’06 BJELOVAR – GORICA  19:4 (10:3)
11,30 40 ’06 SESVETE – DINAMO  22:14 (13:6)

Nedjelja, 02.09.2018.
SD OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC – Ul.Dragana Plemenca 1, Sesvete

VRIJEME BR.UT. KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
09,00 41 ’06 1/2 RUDAR – RUGVICA  17:20 (8:9)
09,50 42 ’06 1/2 DUBRAVA – PPD ZAGREB  11:28 (5:12)
10,40 43 ’06 Ut. za 5.mjesto METALAC – DUGO SELO  25:33 (14:17)
11,30 44 ’06 Ut. za 7.mjesto M.PASTELA – GRK VARAŽDIN  10:0

Nedjelja, 02.09.2018.
SD DUBRAVA – Koledinečka bb

VRIJEME BR.UT. KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
13,00 45 ’06 Ut. za 3.mjesto RUDAR – DUBRAVA  18:19 (7:8)
13,50 46 ’06 Ut. za 1.mjesto  RUGVICA – PPD ZAGREB  12:29 (7:15)

NAPOMENA :
Poredak ekipa od 9. – 16. mjesta odretiti će se plasmanom u grupama G i H.
(broj bodova – gol razlika)