Završnica PH Kadeti – Poreč, 16.-19.05.2019.

Kadeti 2002.godišta rukometnog kluba Dubrava pod vodstvom trenera Zvonimira Bilića i trenerice Morane Katalinić ostvarili su plasman na Završnicu PH koja će se održati u sklopu “Festivala rukometa” a koji se održava u Poreču od 16. – 19.05.2019. godine.

Na temelju konačnog plasmana (6.mjesto) u ligaškom dijelu natjecanja 1.HKRL u sezoni 2018./2019., kadeti ’02 RK Dubrave borbu za što bolji plasman na Završnici tražiti će između slijedećih ekipa : RK PPD Zagreb, RK Ludbreg, RK Dugo Selo, RK Trogir, RK Balić-Metličić, RK Sisak i RK Bjelovar.

Sve utakmice po rasporedu odigrati će se u sportskoj dvorani Veli Jože, dok će se utakmice za 3. i 1. mjesto odigrati u sportskoj dvorani Žatika prije finalne utakmice Hrvatskog muškog rukometnog KUP-a. 

Utakmice će se moći pratiti na live streamu YouTube kanala Hrvatskog rukometnog saveza.

RASPORED I SATNICA NATJECANJA

1. kolo – četvrtak, 16.05.2019.– SD “Veli Jože” – Poreč

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

01

16,00

A1 DUGO SELO

32:21

A4 TROGIR

   

02

17,15

B1 PPD ZAGREB

23:17

B4 LUDBREG

   

03

18,30

A2 BALIĆ-METLIČIĆ

22:23

A3 BJELOVAR

   

04

19,45

B2 SISAK

23:30

B3 DUBRAVA

   

 

2. kolo – petak, 17.05.2019.– SD “Veli Jože” – Poreč

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

05

09,00

A4 TROGIR

17:24

A3 BJELOVAR

   

06

10,15

B4 LUDBREG

12:18

B3 DUBRAVA

   

07

11,30

A1 DUGO SELO

25:22

A2 BALIĆ-METLIČIĆ

   

08

12,45

B1 PPD ZAGREB

22:17

B2 SISAK

   

 

3. kolo – petak, 17.05.2019.– SD “Veli Jože” – Poreč

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

09

16,00

A2 BALIĆ-METLIČIĆ

22:18

A4 TROGIR

   

10

17,15

B2 SISAK

28:26

B4 LUDBREG

   

11

18,30

A1 DUGO SELO

32:24

A3 BJELOVAR

   

12

19,45

B1 PPD ZAGREB

23:13

B3 DUBRAVA

   

 

RAZIGRAVANJE ZA POREDAK i POLUFINALA

Razigravanje, subota, 18.05.2019.– SD “Veli Jože” – Poreč

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

13

10,00

IIIA BALIĆ-METLIČIĆ

IVB LUDBREG

   

14

11,30

IIIB SISAK

IVA TROGIR

   

 

Polufinala, subota, 18.05.2019.– SD “Veli Jože” – Poreč

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

15

14:30

IA DUGO SELO

IIB DUBRAVA

   

16

16:00

IB  PPD ZAGREB 

IIA BJELOVAR

   

 

RAZIGRAVANJE ZA POREDAK

Utakmica za 7. mjesto, nedjelja, 19.05.2019.– SD “Veli Jože” – Poreč

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

17

10,00

Poraženi ut. 13

Poraženi ut. 14

   

 

Utakmica za 5. mjesto, nedjelja, 19.05.2019.– SD “Veli Jože” – Poreč

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

18

11,30

Pobjednik ut. 13

Pobjednik ut. 14

   

 

Utakmica za 3. mjesto, nedjelja, 19.05.2019.– SD “ŽATIKA” – Poreč

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

19

*13,30

Poraženi utakmice br.15

Poraženi utakmice br.16

   

 

Utakmica za 1. mjesto, nedjelja, 19.05.2019.– SD “ŽATIKA” – Poreč

 

Ut. br.

Vrijeme igranja

Ekipa A

 

Ekipa B

Suci

Nadzornik

20

*15,00

Pobjednik utakmice br.15

Pobjednik utakmice br.16

   

 

Utakmice se igraju se 2×25 minuta, četvrtak popodne do nedjelje. Utakmice za 3. mjesto i finale koje se igraju u nedjelju predviđene su u SD Žatika prije finala muškog kupa. Satnica i dvorana za nedjelju su podložne izmjenama ovisno o zahtjevima TV i finala seniorskog kupa.

 

Skupina A, Poredak 

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1  Dugo Selo 3 3 0 0 89 67 +22 6
2  Bjelovar 3 2 0 1 71 71 0 4
3  Balić-Metličić 3 1 0 2 66 66 0 2
4  Trogir 3 0 0 3 56 78 -22 0

 

Skupina B, Poredak 

Klub Odigrane Pobjede Neriješeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1  PPD Zagreb 3 3 0 0 68 47 +21 6
2  Dubrava 3 2 0 1 61 58 +3 4
3  Sisak 3 1 0 2 68 78 -10 2
4  Ludbreg 3 0 0 3 55 69 -14 0