Paket 24-Premijer liga : DUBRAVA NEUMOLJIVA PROTIV BJELOVARA

DUBRAVA  32:23  BJELOVAR

 

Nakon mjesec i pol stanke nastavilo se natjecanje u čini se nikada zanimljivijoj Paket 24 Premijer ligi, gdje su Veprovi u sklopu 13.kola u svojoj dvorani ugostili ekipu Bjelovara.

Dubrava je relativno lako dobila goste iz Bjelovara. Samo prvih 15- tak minuta bila je to ravnopravna borba. Sve ostalo vrijeme bila je to jednosmjerna ulica koja je vodila do novog slavlja Veprova. Najbolji pojedinci u redovima Dubrave bili su stopostotni Luka Vinković sa devet i Karpo Sirotić sa šest postignutih pogodaka. Na golu Dubrave istaknuo se ponajbolji pojedinac utakmice Dominik Marković sa ukupno 11 obrana.

DUBRAVA : Grahovac (3), Marković (11), Ivanković 4, Džaja 1, Sirotić 6, Vinković 9, Maričić 1, Turčić, Vučelić 1, Godec, Malbašić 3, Mihaljević 2, Javor 1, Gaća 1, Kaštelan, Babić 3. Trener Krešo Ivanković

U idućem kolu rukometaši Dubrave gostuju kod ekipe Spačva Vinkovci.

FOTO :

du-bj 20  du-bj 19

du-bj 18  du-bj 17

du-bj 16  du-bj 15

du-bj 13  du-bj 12

du-bj 11  du-bj 14

du-bj 10  du-bj 8

du-bj 6  du-bj 1

du-bj 3  du-bj 2