Paket 24-Premijer liga : BEZ POBJEDNIKA U RIJECI

ZEMET  23 : 23  DUBRAVA

 

Utakmicu između Zameta i Dubrave obilježila je velika neizvjesnost jer je domaćinima pobjeda bila neophodna kako bi se plasirali u Ligu za prvaka.

Početak utakmice obilježila je izjednačena borba u kojoj su igrači trenera Matoševića imali minimalnu prednost, a od 15. minute domaćini rade seriju od čak 5 golova te odlaze na osjetniju prednost, ponajviše bravuroznim obranama Marina Sorića koji je u tim trenucima bio prava enigma za rukometaše Dubrave. Ipak, do kraja poluvremena gosti uspijevaju smanjiti zaostatak te Zamet odlazi na odmor sa smo jednim golom prednosti.

U nastavku bolje kreće riječki prvoligaš koji ponovno radi prednost s nekoliko uzastopnih golova. U 38. minuti Dubrava izjednačuje, a nakon minute odmora Veprovi koriste nekoliko tehničkih grešaka Zameta i odlaze na 17:20.

U posljednjih deset minuta na terenu se odigravala prava drama, jer domaći rukometaši su svim silama pokušavali doći do izjednačenja što su i uspjeli u 59. minuti. Sorić je svojim obranama do posljednje minute utakmice davao nadu da mlada ekipa Zameta može svladati lidera prvenstva te se time plasirati u Ligu za prvaka.

Ipak, u zadnjih 60 sekundi gosti ulaze s prednošću od jednog pogotka, a tridesetak sekundi prije kraja Veron Načinović koristi sedmerac te poravnava rezultat što će se i pokazati kao krajnji ishod jer rukometaši Dubrave u posljednjem napadu nisu uspjeli stići do pobjede.

U redovima Dubrave istaknuli su se Ante Ivanković s osam pogodaka te Ante Babić s pet pogodaka, dok je Dominik Marković imao 11 obrana.

FOTO :

zam-dub 1  zam-dub 2

zam-dub 3  zam-dub 5

zam-dub 4  zam-dub 6

zam-dub 8  zam-dub 9

zam-dub 7  zabet-dub 10