Paket 24 Premijer liga : UVJERLJIVA POBJEDA U DUBROVNIKU

DUBROVNIK  19 : 36  DUBRAVA

Rukometaši Kreše Ivankovića očekivanom pobjedom u Dubrovniku nastavili su svoj veliki niz te tako već desetu godinu za redom osigurali nastup u Ligi za prvaka

Iako su Veprovi otputovali u Dubrovnik sa imperativom pobjede, već na samom početku utakmice bilo je jasno da bodovi sigurno odlaze put Dubrave. Naime, domaćini su za utakmicu prijavili samo devet igrača. Nakon desetak minuta, Dubrava je imala velikih deset pogodaka prednosti. Tako je bilo i na poluvremenu 9:19.

U nastavku je Dubrava malo smanjila gas, pa je bilo samo sedam razlike 10:17. Stoga su veliku minutažu dobili i iskoristili igrači sa klupe. Ukupno gledajući to je najuvjerljivija pobjeda Dubrave ove sezone.

DUBRAVA : Ivanković 10, Bahtijarević 2, Matov (3), Mandić 6, Šalić 2, Turčić 4, Lisac, Vučelić, Godec 1, Malbašić, Marković (4), Obradović 4, Grahovac, Kaštelan 4, Babić 2, Sofić 1. Trener Krešo ivanković.