Najava utakmice DUBRAVA – GORICA (09.10.)

NAJAVA UTAKMICE RK DUBRAVA – HRK GORICA (Nedjelja, 09.10. u 17.00 – SPTV)

Krešo Ivanković, trener RK Dubrava : ” Nakon odgode utakmice s Nexeom dobro nam je došla ova pauza jer smo imali više vremena za pripremu teške utakmice s Goricom. Ulazimo u susret oslabljeni jer nećemo imati Nedjeljka Jurkovića koji se razbolio i kojem želimo brzi oporavak. Nedjeljka neće biti duže vrijeme i s obzirom da na svakoj poziciji imamo dva ili tri igrača vjerujemo da možemo nadoknaditi njegov izostanak. I Gorica je na startu sezone imala malo problema jer ima dosta novih igrača pogotovo na vanjskoj liniji gdje se uigravaju, a tradicionalno dobro igraju u Dubravi. Predvođeni jako dobrim trenerom Andrijom Nikolićem sigurno će zaigrati čvrsto i agresivno, a tako isto moramo i mi odgovoriti ukoliko želimo upisati novu pobjedu”.

Stjepan Malbašić, igrač RK Dubrava : ” Imali smo veći broj dana za pripremu ove utakmice i nadamo se da će se to vidjeti u nedjelju. Gorica je ozbiljna momčad, a mi smo protiv Kaštela pokazali kakvu obranu možemo odigrati i ukoliko ponovimo to izdanje uz napadački potencijal koji imamo uvjereni smo da će bodovi ostati u Dubravi”.