Paket24 Premijer liga : RUTINSKI DO NOVIH BODOVA

ZAMET  23:30  DUBRAVA

 

Dubrava je trećom pobjedom za redom u Rijeci protiv ekipe Zameta nastavila sa svojim pozitivnim nizom.

Samo u prvih 8. minuta, Zamet je bio ravnopravan Dubravi. Veprovi su do svoje prve ozbiljnije prednosti stigli nakon niza od pet pogodaka za redom i tako otišli na 2:6. Od sredine poluvremena njihova prednost stalno je rasla, da bi se na poluvremenu zaustavila na plus sedam (7:14). 

Ništa se nije promijenilo ni u drugom dijelu. Dubrava je suvereno kontrolirala tijek zbivanja i nakon tri četvrtine susreta bila na devet pogodaka razlike. Čarobnu granicu od deset nije prešla, ali to je za sastav koji vrlo uspješno vodi Krešo Ivanković ionako manje bitno jer Dubravi je to ukupno peta pobjeda ove sezone, i treća u nizu. Zamet je pak, upisao i osmi poraz, odnosno i dalje je jedini sastav lige bez boda. Kod Dubrave prvo ime Ivan Barbić s 8 pogodaka.

U idućem kolu Dubrava na svom parketu dočekuje ekipu Rudara. Utakmica je na rasporedu u subotu, 12.11. sa početkom u 18:30 sati.