RASPORED/REZULTATI B-2002/2003

22Rezultate pratite i na : http://www.sportilus.com/najave/8-medunarodni-rukometni-turnir-dubrava-2017-djecaci-2002

Skupina A Skupina B
1.  DUGO SELO 1.  IZVIĐAČ
2.  PAVLEKI 2.  DUBRAVA
3.  ĐAKOVO 3.  VARAŽDIN 1930
4.  ČAKOVEC 4.  PPD ZAGREB
5.  MEDVEŠČAK ZG 5.  GORICA
6.  ZAPREŠIĆ 6.  SESVETE

RASPORED TURNIRA – MLAĐI KADETI 2002/2003

POČETAK UTAKMICA REZULTAT TEREN FAZA NATJECANJA
31.08. 14:00 RK PPD Zagreb HRK Gorica  29:16 (14:6) Sava sport – 1 Grupa B
31.08. 14:50 RK Pavleki RK Đakovo  18:20 (8:13) Sava sport – 2 Grupa A
31.08. 15:40 MRK Sesvete RK Dubrava  13:24 (9:11) Sava sport – 3 Grupa B
31.08. 16:30 RK Medveščak Zagreb MRK Zaprešić  18:17 (11:9) Sava sport – 4 Grupa A
31.08. 17:20 RK Dubrava HRK Gorica  27:16 (14:8) Sava sport – 5 Grupa B
31.08. 18:10 RK Đakovo MRK Zaprešić  27:17 (14:5) Sava sport – 6 Grupa A
31.08. 19:00 MRK Dugo Selo RK Medveščak Zagreb  26:20 (16:9) Sava sport – 7 Grupa A
01.09. 09:00 MRK Dugo Selo RK Đakovo  18:16 (10:7) Sava sport – 8 Grupa A
01.09. 09:50 MRK Sesvete RK PPD Zagreb  11:37 (6:21) Sava sport – 9 Grupa B
01.09. 10:40 MRK Čakovec RK Medveščak Zagreb  25:20 (11:10) Sava sport – 10 Grupa A
01.09. 11:30 RK Pavleki MRK Dugo Selo  14:24 (6:14) Sava sport – 11 Grupa A
01.09. 12:20 GRK Varaždin 1930 RK PPD Zagreb  11:32 (5:19) Sava sport – 12 Grupa B
01.09. 13:10 MRK Zaprešić MRK Čakovec  18:26 (12:11) Sava sport – 13 Grupa A
01.09. 14:00 RK Dubrava RK Izviđač Ljubuški  28:20 (14:9) Sava sport – 14 Grupa B
01.09. 14:50 HRK Gorica GRK Varaždin 1930  15:14 (10:8) Sava sport – 15 Grupa B
01.09. 15:40 MRK Čakovec RK Pavleki  25:23 (14:7) Sava sport – 16 Grupa A
01.09. 16:30 RK Izviđač Ljubuški RK PPD Zagreb  18:30 (11:14) Sava sport – 17 Grupa B
01.09. 17:20 GRK Varaždin 1930 MRK Sesvete  21:14 (11:9) Sava sport – 18 Grupa B
02.09. 09:00 RK Medveščak Zagreb RK Pavleki  23:17 (14:7) Sava sport – 19 Grupa A
02.09. 09:50 HRK Gorica MRK Sesvete  19:16 (9:8) Sava sport – 20 Grupa B
02.09. 10:40 RK Izviđač Ljubuški GRK Varaždin 1930  28:21 (15:10) Sava sport – 21 Grupa B
02.09. 11:30 MRK Zaprešić RK Pavleki  20:18 (11:10) Sava sport – 22 Grupa A
02.09. 12:20 MRK Dugo Selo MRK Čakovec  27:17 (17:6) Sava sport – 23 Grupa A
02.09. 13:10 RK Izviđač Ljubuški HRK Gorica  32:10 (14:4) Sava sport – 24 Grupa B
02.09. 14:00 RK PPD Zagreb RK Dubrava  24:19 (14:10) Sava sport – 25 Grupa B
02.09. 14:50 MRK Dugo Selo MRK Zaprešić  29:16 (16:11) Sava sport – 26 Grupa A
02.09. 15:40 RK Đakovo MRK Čakovec  23:21 (11:9) Sava sport – 27 Grupa A
02.09. 16:30 GRK Varaždin 1930 RK Dubrava  22:29 (12:16) Sava sport – 28 Grupa B
02.09. 17:20 MRK Sesvete RK Izviđač Ljubuški  14:25 (9:14) Sava sport – 29 Grupa B
02.09. 18:10 RK Medveščak Zagreb RK Đakovo  15:18 (9:9) Sava sport – 30 Grupa A
02.09. 19:00 RK Đakovo/ A3 RK Izviđač Ljubuški/ B3  21:33 (7:18) Sava sport – 31  
02.09. 19:50 RK Medveščak Zagreb/ A4 HRK Gorica/ B4  22:19 (9:11) Sava sport – 32  
03.09. 09:00 MRK Dugo Selo/ A1 RK Dubrava/ B2  23:22 (9:11) Sava sport – 33 1/2 finale
03.09. 09:50  RK PPD Zagreb / A2 RK Đakovo/ B1  20:14 (9:6) Sava sport – 34 1/2 finale
03.09. 10:40 MRK Zaprešić/ A5 GRK Varaždin 1930/ B5  10:0 Sava sport – 35  
03.09. 11:30 MRK Sesvete/ A6 RK Pavleki/ B6  10:0 Sava sport – 36  
03.09. 14:30 RK Dubrava RK Đakovo 20:16 (9:10) Dubrava – 37 za 3. mj.
03.09. 15:20 MRK Dugo Selo RK PPD Zagreb  22:26 (12:11) Dubrava – 38 Finale