RASPORED/REZULTATI C-2004/2005

Rezultate pratite i na : http://www.sportilus.com/najave/8-medunarodni-rukometni-turnir-dubrava-2017-djecaci-2004

Skupina A Skupina B Skupina C
1.  ZG DUBRAVA 1 1.  ZG DUBRAVA 2 1.  ČAKOVEC
2.  PPD ZAGREB 2.  MAKSIMIR PASTELA 2.  FERLACH
3.  MEDVEŠČAK ZG 3.  GORICA 3.  SESVETE
4.  MAKSIMIR PASTELA 2 4.  IZVIĐAČ 4.  ZAPREŠIĆ
5.  PETRINJA 5.  DUBRAVA 5.  METALAC

 

RASPORED TURNIRA – DJEČACI A 2004/2005

POČETAK UTAKMICA REZULTAT TEREN FAZA NATJECANJA
31.08. 14:00 RK PPD Zagreb RK Petrinja  37:9 (16:4) Jelkovec – 1 Grupa A
31.08. 14:50 RK Medveščak Zagreb RK Maksimir-Pastela /2  17:15 (9:7) Jelkovec – 2 Grupa A
31.08. 15:40 RK Maksimir-Pastela /1 RK Dubrava  43:12 (27:7) Jelkovec – 3 Grupa B
31.08. 16:30 FERLACH MRK Metalac  33:14 (18:4) Jelkovec – 4 Grupa C
31.08. 17:20 MRK Sesvete MRK Zaprešić  17:14 (8:9) Jelkovec – 5 Grupa C
31.08. 18:10 RK Petrinja RK Medveščak Zagreb  15:24 (9:11) Jelkovec – 6 Grupa A
31.08. 19:00 RK Dubrava HRK Gorica  23:11 (11:3) Jelkovec – 7 Grupa B
31.08. 19:50 MRK Sesvete MRK Metalac  25:10 (13:6) Jelkovec – 8 Grupa C
01.09. 08:30 RK ZG Dubrava /1 RK PPD Zagreb  8:27 (4:14) Jelkovec – 9 Grupa A
01.09. 09:20 RK ZG Dubrava /2 RK Maksimir-Pastela /1  6:21 (3:14) Jelkovec – 10 Grupa B
01.09. 10:10 MRK Čakovec FERLACH  22:28 (11:18) Jelkovec – 11 Grupa C
01.09. 11:00 HRK Gorica RK Izviđač Ljubuški  14:29 (4:13) Jelkovec – 12 Grupa B
01.09. 11:50 RK Medveščak Zagreb RK ZG Dubrava /1  14:19 (10:9) Jelkovec – 13 Grupa A
01.09. 12:40 RK Maksimir-Pastela /2 RK Petrinja  18:15 (9:8) Jelkovec – 14 Grupa A
01.09. 13:30 HRK Gorica RK ZG Dubrava /2  3:18 (0:8) Jelkovec – 15 Grupa B
01.09. 14:20 RK Izviđač Ljubuški RK Dubrava  20:27 (11:18) Jelkovec – 16 Grupa B
01.09. 15:10 MRK Čakovec MRK Sesvete  20:14 (10:9) Jelkovec – 17 Grupa C
01.09. 16:00 MRK Zaprešić MRK Metalac  25:16 (12:8) Jelkovec – 18 Grupa C
01.09. 16:50 RK ZG Dubrava /1 RK Maksimir-Pastela /2  4:22 (0:12) Jelkovec – 19 Grupa A
01.09. 17:40 RK Medveščak Zagreb RK PPD Zagreb  14:24 (9:13) Jelkovec – 20 Grupa A
01.09. 18:30 RK Izviđač Ljubuški RK ZG Dubrava /2  26:12 (16:8) Jelkovec – 21 Grupa B
01.09. 19:20 MRK Čakovec MRK Zaprešić  16:25 (8:12) Jelkovec – 22 Grupa C
01.09. 20:10 MRK Sesvete FERLACH  11:25 (3:14) Jelkovec – 23 Grupa C
01.09. 21:00 RK Maksimir-Pastela /1 HRK Gorica  34:10 (17:7) Jelkovec – 24 Grupa B
02.09. 08:30 RK Maksimir-Pastela /2 RK PPD Zagreb  13:23 (5:13) Jelkovec – 25 Grupa A
02.09. 09:20 RK Petrinja RK ZG Dubrava /1  18:9 (7:4) Jelkovec – 26 Grupa A
02.09. 10:10 RK Izviđač Ljubuški RK Maksimir-Pastela /1  21:37 (6:19) Jelkovec – 27 Grupa B
02.09. 11:00 RK Dubrava RK ZG Dubrava /2  14:18 (9:8) Jelkovec – 28 Grupa B
02.09. 11:50 MRK Zaprešić FERLACH  12:22 (6:9) Jelkovec – 29 Grupa C
02.09. 12:40 MRK Metalac MRK Čakovec  18:28 (10:15) Jelkovec – 30 Grupa C
02.09. 13:30 RK PPD Zagreb/ A1 RK Izviđač Ljubuški/ B2  25:20 (11:13) Jelkovec – 31 Grupa 1
02.09. 14:20 RK Maksimir-Pastela /1/ B1 RK Medveščak Zagreb/ A2  44:12 (21:4) Jelkovec – 32 Grupa 2
02.09. 15:10 RK Maksimir-Pastela /2/ A3 RK Dubrava/ B3  23:12 (12:6) Jelkovec – 33 Grupa 3
02.09. 16:00 FERLACH/ C1 RK Izviđač Ljubuški/ B2  33:24 (18:10) Jelkovec – 34 Grupa 1
02.09. 16:50 MRK Zaprešić/ C2 RK Medveščak Zagreb/ A2  16:14 (9:8) Jelkovec – 35 Grupa 2
02.09. 17:00 RK Petrinja/ A4 RK ZG Dubrava /2/ B4  15:20 (5:8) Dubrava – 40 Grupa 4
02.09. 17:40 RK Maksimir-Pastela /2/ A3 MRK Čakovec/ B3  9:17 (4:9) Jelkovec – 36 Grupa 3
02.09. 17:50 RK ZG Dubrava /1/ A5 HRK Gorica/ B5  17:16 (9:6) Dubrava – 41 Grupa 5
02.09. 18:30 RK PPD Zagreb/ A1 FERLACH/ C1  14:23 (8:14) Jelkovec – 37 Grupa 1
02.09. 18:40 RK ZG Dubrava /2/ B4 MRK Sesvete/ C4  13:18 (9:8) Dubrava – 42 Grupa 4
02.09. 19:20 RK Maksimir-Pastela /1/ B1 MRK Zaprešić/ C2  26:10 (14:4) Jelkovec – 38 Grupa 2
02.09. 19:30 HRK Gorica/ B5 MRK Metalac/ C5  16:21 (10:8) Dubrava – 43 Grupa 5
02.09. 20:10 RK Dubrava/ B3 MRK Čakovec/ C3  26:35 (11:20) Jelkovec – 39 Grupa 3
02.09. 20:20 RK Petrinja/ A4 MRK Sesvete/ C4  15:25 (8:9) Dubrava – 44 Grupa 4
02.09. 21:10 RK ZG Dubrava /1/ A5 MRK Metalac/ C5  12:17 (6:7) Dubrava – 45 Grupa 5
03.09. 09:50 FERLACH/ 11 MRK Zaprešić/ 22  23:14 (11:6) Jelkovec – 46 1/2 finale
03.09. 10:40 RK Maksimir-Pastela /1/ 21 RK PPD Zagreb/ 12  26:15 (16:8) Jelkovec – 47 1/2 finale
03.09. 12:20 MRK Zaprešić  RK PPD Zagreb   19:28 (9:13) Dubrava – 48 za 3. mj.
03.09. 13:10 FERLACH  RK Maksimir-Pastela    19:23 (13:13) Dubrava – 49 Finale