Najava utakmice DUBRAVA – ZAMET (11.09.)

Novu sezonu Paket24Premijer lige rukometaši Dubrave igrati će u Ligi B gdje je očekuju dvostruki susreti s viceprvakom RK Nexe iz Našica te Varaždinom, Rudarom, Goricom, Metković Mehanikom, Ribolom Kaštela te Zametom iz Rijeke koji je prvi suparnik Veprovima u nedjelju od 16:00 sati u SD Dubrava. Dvoboj će izravno prenositi Sportska televizija, a Dubravaši kojima je prošle sezone zbog gol razlike izmakla Liga za prvaka vjeruju da ove sezone mogu opet zaigrati u među šest najboljih klubova u Hrvatskoj.

”U novu sezonu ulazimo u izmijenjenom sastavu, a ono što me posebno može veseliti je povratak Mislava Obradovića, Marina Lisca Maksimilijana Molca nakon ozljeda. Napustili su nas Adam Šalić, Nikola Kaštelan, Adi Omeragić i Filip Turčić, a stigli su nam Nedjeljko Jurković, juniorski reprezentativac iz Dubrovnika, Antonio Dizdar iz Umaga, Sven Majdak (Pastela) i Lovro Jaman (Pula). ”..kaže trener Krešo Ivanković na početku razgovora i dodaje kako su prve utakmice uvijek najteže jer se momčadi međusobno slabije poznaju. ” Vjerujem da smo se dobro pripremili kroz posljednjih mjesec dana i uigrali novu momčad koja je željna dobrih nastupa i pobjeda. Imali smo nekoliko prijateljskih provjera, turnir u Gospiću i na kraju generalku protiv slovenske Ribnice. Ta utakmica mi daje optimizam da možemo sezonu otvoriti pobjedom protiv mlade momčadi Zameta koja nam je tradicionalno nezgodan suparnik. Uz TV prijenos koji će zasigurno biti motiv više mojih igračima i našu vjernu publiku idemo po prve bodove”.