Paket24 Premijer liga: USPJEŠAN START DUBRAVE

DUBRAVA  32 : 30  ZAMET

 

Rukometaši Dubrave uspješno su otvorili sezonu pobjedom protiv ekipe Zameta rezultatom 32:30.

Iako su igrači trenera Kreše Ivankovića većinu susreta bili u vodstvu, u jednom trenutku čak i 7 razlike, na kraju su gosti uspjeli ublažiti rezultat. Kod Dubrave najbolji strijelac je bio Ivan Barbić, koji je imao stopostotan učinak (8/8). Karlo Jurić postigao je 6 golova, a Komljenović i Jurković po 5 pogodaka. Valja istaknuti i našeg Dominika Markovića koji je imao čak 16 obrana. Kod gostiju Damir Vučko je postigao 9 golova.

Krešo Ivanković, trener Dubrave : ” Prva utakmica je uvijek trik utakmica jer u principu ne znaš gdje si i igraš dosta u grču kao što je bilo u prvom poluvremenu. Otvorili smo dobro drugo poluvrijeme i odigrali jako dobrih dvadeset minuta i mislim da smo zasluženo na kraju slavili”.

Mateo Hrvatin, trener Zameta : ” Veseli me što se nismo predali, a puno smo zicera promašili što i nije tako ne očekivano s obzirom da su obje momčadi mlade i biti će velikih oscilacija. Prava muška utakmica u kojoj mi na početku drugog poluvremena nismo izašli kako smo željeli što je Dubrava iskoristila i otišla na prednost. Drago mi je da smo u završnici vratili određenu neizvjesnost utakmici”.

Damir Vučko, RK Zamet : ” Uoči ove utakmice stvari koje su se događale unutar kluba nam nisu išle u korist. Dan prije utakmice smo ostali bez trenera i u cijeloj ovoj situaciji dali smo maksimum i trudili se. Ipak previše promašenih zicera nas je koštalo bodova u ovoj utakmici. Dubrava je znala iskoristiti naše pogreške u obrani i zasluženo pobijedila”.

Ivan Barbić, RK Dubrava : ” Utakmica je bila nervozna sa obje strane, a nakon neizvjesnog prvog dijela uspjeli smo se odvojiti. Posljednjih petnaestak minuta smo pali energetski ali zasluženo osvojili bodove”.