Seniori – pripreme za sezonu 2023./2024.

Početak priprema za novu sezonu

Naša prva momčad s pripremama za novu sezonu započinje 31. srpnja. Prvi trening održati će se u SD Dubravi u 19 sati. Momčad će se za početak prvenstva spremati u Zagrebu, a osim treninga, dogovoreno je i nekoliko prijateljskih utakmica. Kako se bliži početak priprema, tako se i roster naše momčadi kompletira, a sve novosti oko dolazaka i odlazaka igrača saznati će te uskoro.

Prvu pripremnu utakmicu odigrati ćemo 16. kolovoza protiv Gorice, a šest dana kasnije, 22.08. gostujemo u Sloveniji kod RD Ribnice. Ubrzo nakon toga, 26. kolovoza, ponovo se vraćamo u Sloveniju gdje nastupamo na turniru u organizaciji Slovenj Gradeca. Osim domaćina, odmjerit ćemo snage s reprezentacijom Bahreina i ekipom RD Krke.

Za kraj priprema, 31. kolovoza, nekoliko dana prije početka Premijer lige, putujemo u Bosnu i Hercegovinu na turnir u Visokom. Tamo će nam protivnici biti ponajbolje momčadi BIH lige – RK Borac m:tel Banja Luka, RK Bosna Visoko i RK Izviđač CO Ljubuški.

09. rujna počinje natjecateljski dio sezone. U prvom kolu Paket24 Premijer lige dočekujemo Ribolu Kaštela.