Ponosni na naše reprezentacije !

Foto: HRS

Djevojke u polufinalu Europskog, a mladići u polufinalu Svjetskog prvenstva

Iznimno smo ponosni na naše mlade reprezentacije koje su postigle nevjerovatne rezultate. Mlada ženska U17 reprezentacija ušla je u polufinale Europskog prvenstva koje se održava u Crnoj Gori. Izabranice Vedrana Krkača do sada su odigrale pet utakmica i upisali tek jedan poraz, u rezultatski manje bitnoj utakmici protiv Njemačke. Pobjede su ostvarile protiv Švedske (34:26), Srbije (30:20), Švicarske (27:19) i Crne Gore (27:25). Večeras ih od 20:15 očekuje polufinalni susret protiv Danske. Djevojkama i stručnom stožeru želimo puno sreće, a posebno našem sportskom direktoru Zoranu Mlinariću, koji je dio stožera reprezentacije.

Malo sjevernije, u Lijepoj našoj, naša muška U19 reprezentacija večeras od 20:30 u Varaždinu igra polufinale Svjetskog prvenstva. U dosadašnjih 6 utakmica, mladići su ostvarili 5 pobjeda (Alžir, Ruanda, Portugal, Slovenija i Norveška) i tek jedan remi (Mađarska). Ponosni smo na cijelu ekipu i stručni stožer, a posebno na našeg trenera prve ekipe i izbornika reprezentacije Krešu Ivankovića te na reprezentativce koji su dio kluba – Maksimilijana Molca, Karla Bijeliša, Martina Tomšića te novog pojaćanja Frana Zovaka. Mladićima želimo puno sreće, a današnji polufinalni susret možete pratiti uživo na Sportskoj TV.