Vepar cup 2023. – najava posljednjeg dana

Sutra je na rasporedu posljednji dan turnira u kojem ćemo doznati nove prvake u svim uzrasnim kategorijama. Progam kreće od jutra, a sve utakmice igraju se u SD Dubravi. Raspored je dostupan na www.veparcup.com i našem prethodnom članku, a sve sutrašnje utakmice moći ćete pratiti uživo na našem Youtube kanalu.

U najmlađoj kategoriji, U11, u finalu će igrati Dubrava i Maksimir Pastela (13:30h). U utakmici za treće mjesto, snage će odmjeriti Zagreb i Gorica. U starijoj generaciji, U13, finale igraju Zagreb i Dubrava (15:10h) a za treće mjesto Sesvete i Maksimir Pastela.

U kategoriji U15, finale igraju Sesvete i Zagreb (16:50h), a za brončanu medalju borit će se Dubrava i Sesvete 2. Najstariji, U17, nastupaju zadnji – finale igraju Zagreb i Sesvete (18:40h), a za treće mjesto Dubrava i Krško.

Vidimo se i sutra na Vepar cupu !