Poraz u Poreču

Naša prva momčad sinoć je gostovala u Poreču i doživjela poraz 31:17. Rezultatska neizvjesnost trajala je samo u prvom dijelu prvog poluvremena, jer već u 14. minuti, domaćin je imao lijepih pet pogodaka prednosti (9:4). Dubrava je u 25. minuti uspjela doći na -2 (10:8), ali više od toga, nije mogla. Na predahu je Poreč imao +5 (13:8). U nastavku, momčad Ilije Lovrinovića nije posustala pa je utakmica izgledala kao “jednosmjerna ulica“. Do prve dvoznamenkaste prednosti, Poreč je stigao u 42. minuti, 20:10. Do isteka 60. minute prednost je bivala sve veća, do konačnog ishoda 31:17.

U redovima Dubrave, Ivan Barbić, Maksimilijan Molc, Karlo Bijeliš i Fran Tomašić zabili su po tri pogotka.

Izjavu nakon utakmice dao je naš vratar Tomislav Sladoljev: ““Znali smo da nas očekuje teška utakmica. Poreč je ekipa koja je godinama u vrhu. Mi imamo svojih problema s ozljedama i unatoč tome smo pokušali izvući maksimum, ali protiv ovakve igre Poreča jednostavno nije bilo lako.

U idućem kolu, naše rukometaše očekuje domaći susret s ekipom KTC-a.