Pobjeda u Kaštelima – nastavak pozitivnog niza !

U nedjelju su naši rukometaši gostovali u Kaštelima u sklopu 8. kola Paket24 Premijer lige. U odličnoj utakmici, svladali smo domaćina s visokih 37-28 te tako upisali četvrtu pobjedu ove sezone.

Samo prvih desetak minuta bio je to ravnopravan susret. Od 11. minute i vodstva 4:5, više nismo ispustili prednost i s novom pobjedom probili smo se na 5. mjesto ljestvice. Osim toga, uzvratili smo Kaštelanima za poraz koji smo doživjeli u 1. kolu (31:30). Odlična igra u napadu i čvrsta obrana u prvom djelu su nam donijeli veliku prednost od 16:10. U drugom poluvremenu, prednost je samo rasla. Sredinom nastavka, Kaštelani koriste nekoliko naših grešaka i dolaze na -5, no vrlo brzo ubacujemo u brzinu više i utakmicu rutinski privodimo kraju (29:37).

U našim redovima, briljirao je Ivan Barbić s čak 13 pogodaka iz samo 14 pokušaja. Pratili su ga Ivan Knežić s 5, te Tin Markoci Petreković i Maksimilijan Molc s 4 pogotka.

Čestitke cijeloj ekipi i stožeru na velikoj pobjedi i odlično odigranoj utakmici. Sada nam slijedi reprezentativna pauza, a za dva vikenda dočekujemo Spačvu.