Mlađe kategorije nastavljaju s odličnim rezultatima !

Proteklog vikenda sve naše mlađe dobne kategorije odigrale su svoje utakmice. Krenimo redom:

2. HRL sjever

Dubrava 2 – Rugvica 28:30

Naša druga seniorska ekipa predvođena većinom kadetima (U17) nakon 6 utakmica bez poraza, izgubila je na domaćem terenu od iskusne Rugvice. U teškoj i zahtjevnoj utakmici punoj preokreta, podijeljena su čak tri crvena kartona, a isključenja na obje strane je bilo čak jedanaest. U tako napetoj i naelektriziranoj atmosferi, gosti su ostali hladnije glave i u samoj završnici priveli utakmicu u svoju korist. U redovima Dubrave, po sedam pogodaka postigli su Filip Mlinarić i Šimun Jerkan.

U17

1.HRL U17 Maksimir Pastela – Dubrava 22:24

Vrlo bitnu pobjedu ostvarili su naši kadeti. U susjednom derbiju protiv Maksimira, slavili su rezultatom 24:22. Utakmicu smo otvorili solidno, a u periodu od 16. do 29. minute radimo seriju 9:0 te odlazimo na visokih 7:16. Iako se činilo da je utakmica gotova, domaćim koristi trenutak opuštanja Dubrave i vraća se u utakmicu (13:16). U posljednjih 15 minuta Maksimirci su pokušali na sve načine okrenuti rezultat u svoju korist, no naši su mladići izdržali te na kraju zasluženo slavili. Na vratima odličan je bio Jan Terihaj, a prvi strijelci bili su Filip Mlinarić s 9, te Mihael Hanaček s 5 postignutih pogodaka.

U15

1.HRL U15 Sisak – Dubrava 23:29

Novu pobjedu, i to šestu u nizu, ostvarili su naši mlađi kadeti. Na nezgodnom gostovanju u Sisku, rutinski su slavili rezultatom 29:23. Lucas Pitt i Karlo Grković zabili su po 8 pogodaka.

2.HRL U15 Dubrava 2 – Jaska 27:22

U13

1.HRL U13 Dubrava – Metalac 40:30

U zanimljivoj i dinamičnoj utakmici, naša ekipa U13 svladala je Metalac u derbiju kola. Dubrava je utakmicu odlično otvorila, te je već u 20. minuti prvog poluvremena imala veliku prednost (20:12). Do poluvremena, otišli su i na +10 (23:13). U drugom djelu gosti se pokušavaju vratiti u susret, a najbliže tome bili su 15 minuta do kraja kada je rezultat bio 26:22. Nakon toga, naša ekipa ubacuje u brzinu više i ne dopušta protivniku da okrenu rezultat te pobjeđuju s visokih 40:30. S ovom pobjedom, ekipa se učvrstila na drugom mjestu tablice s tek jednim porazom u 8 kola.

2.HRL U13 Novska – Dubrava 2 28:22

U11

1.HRL U11 Rugvica – Dubrava 17:49

Naši najmlađi gostovali su u Rugvici u sklopu 8. kola prvenstva te zasluženo upisali nova dva boda. U visokoj pobjedi cijela ekipa dala je svoj doprinos i čestitamo našim klincima na odličnoj igri.

2.HRL U11 Dubrava 2 – Medveščak 10:0