Mlađe kategorije – vikend 27./28.01.

Dok čekamo početak Premijer lige, naš omladinski pogon punom parom trenira i igra svoje ligaške utakmice. Proteklog vikenda nastupile su selekcije U17 i U15, a od iduće subote, sezonu nastavljaju i ostale kategorije (U13, U11 i U9). Krenimo od starijih.

1.HRL U17 Zagreb – Dubrava 26:23

Kadeti su gostovali kod aktualnog kadetskog doprvaka države i upisali poraz. U napetom susretu, domaćin je slavio s 26:23. U redovima Dubrave, Mihael Hanaček je zabio 7, a Filip Mlinarić 6 pogodaka. Već idućeg vikenda, našu ekipu očekuje vrlo bitno gostovanje kod Rugvice.

1.HRL U15 Dubrava – Dugo Selo 29:25

Mlađi kadeti su upisali drugu pobjedu u nizu. Nakon Metalca, na domaćem terenu pobjedili su nezgodnu ekipu Dugog Sela. Dubrava je u 11. minuti gubila (7:9), nakon čega okreću rezultat u svoju korist te vodstvo ne ispuštaju do kraja susreta i bez prevelike drame upisuju nova dva boda. Ekipu su predvodili Lucas Pitt i Pavle Novaković s 9 postignutih pogodaka.